TAKPLAFOND, mässing/glas, art deco, 1920/1930-tal.

4515289. TAKPLAFOND, mässing/glas, art deco, 1920/1930-tal.

Höjd ca 53 cm
Diameter 50 cm.

Stag med lamphållare löst. ställvist slitage i färg. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 53 cm
Diameter 50 cm.

Antal besök: 422