NILS "L BOEHM" WALSETH, olja på duk, signerad.

4515237. NILS "L BOEHM" WALSETH, olja på duk, signerad.

Ca 68x98, träram med gips ca 88x118 cm.

Ospänd duk. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ospänd duk. Märken.

Antal besök: 153