LJUSLYKTA, glas, "Polar", Göran Wärff Kosta, osignerad.

451515. LJUSLYKTA, glas, "Polar", Göran Wärff Kosta, osignerad.

Höjd ca 21 cm.

Mindre bruksslitage, gravyr undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Antal besök: 1 064