TAPPLÅDA, LÄDER & JÄRN, TIDIGT 1900-TAL.

4515066. TAPPLÅDA, LÄDER & JÄRN, TIDIGT 1900-TAL.

Med mässingskanter och järndubbar, 25cm bred 16cm djup 10cm hög.

några mindre bucklor till mässingskanter men i övergripande god ordning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 134