VÄGGLAMPOR, 5 st, lackerad metall, bl a Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

451481. VÄGGLAMPOR, 5 st, lackerad metall, bl a Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Olika modeller och färg.

Ej funktionstestade. Ny eldragning krävs på någon lampa. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modeller och färg.

Antal besök: 334