SOFFBORD, glasskiva på trädrot, 1900-tal.

451474. SOFFBORD, glasskiva på trädrot, 1900-tal.

Soffbordets skiva med diameter 90, höjd 64 cm.

Roten med sprickor och håligheter, bordsskiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 016