VÄGGHYLLA, hörnmodell, 1800/1900-tal.

451467. VÄGGHYLLA, hörnmodell, 1800/1900-tal.

Målad. Svarvade detaljer.
Längd 85 cm, höjd 62 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad. Svarvade detaljer.
Längd 85 cm, höjd 62 cm.

Slitage och fläckar.

Antal besök: 272