LAMPOR, 4 st, kromad och lackerad metall, bl a Belid och Elit, 1900-talets andra hälft.

451429. LAMPOR, 4 st, kromad och lackerad metall, bl a Belid och Elit, 1900-talets andra hälft.

Bordslampa Belid, ställbar ljuspunkt höjd bl a 43 cm. Vägglampa Elit, ställbar ljuspunkt Djup ca 26 cm. Vägglampa, två ställbara ljuspunkter, total höjd ca 33 cm. Fönsterlampa, höjd ca 14 cm.

Ej funktionstestade. Några lampor kräver ny eldragning. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 313