BORDSLAMPA, Simris/Olympia, Anders Pehrsson, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

451414. BORDSLAMPA, Simris/Olympia, Anders Pehrsson, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 50 cm
Ställbar höjd.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.
Märke efter etikett på lampskärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 50 cm
Ställbar höjd.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 1 892