Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
GOLVVAS, lergods, Scheurich, West Germany, 1900-talets andra hälft.
451409. GOLVVAS, lergods, Scheurich, West Germany, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca 52 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 52 cm.
Ytslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
4 137