TILLBRINGARE, glas, möjligen Monica Backström, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

451408. TILLBRINGARE, glas, möjligen Monica Backström, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 590