JEAN DEWASNE (1921-1999). ABSTRAKT KOMPOSITION.

4513925. JEAN DEWASNE (1921-1999). ABSTRAKT KOMPOSITION.

Signerad, numrerad 40/275, färglitografi, bildyta 41,5x54 cm, rammått 68x79 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 397