Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
GEORG HULT. Oskarshamnsmotiv, olja på pannå, signerad.
451382. GEORG HULT. Oskarshamnsmotiv, olja på pannå, signerad.
34 x 44 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 44 cm.
Smärre fläckar.
769