Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
GUDRUN ASP HANNASDOTTER. Stilleben, olja på duk, signerad.
451380. GUDRUN ASP HANNASDOTTER. Stilleben, olja på duk, signerad.
69x53 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
69x53 cm.
1 183