KIMONO, siden och linne, handsydd.1900-tal.

451379. KIMONO, siden och linne, handsydd.1900-tal.

Dekor av rosor.

Obetydligt slitage.
Fodrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av rosor.

Obetydligt slitage.
Fodrad.

Antal besök: 645