DUKAR, 2 st, linnedamast, bland annat "Drakslingan", 1900-tal.

451361. DUKAR, 2 st, linnedamast, bland annat "Drakslingan", 1900-tal.

Duk, dekor drakslingan, längd ca 268, bredd 143 cm
Duk, dekor av blommor, längd ca 292, bredd 146 cm.

Slitage, fläckar, monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, monogram.

Antal besök: 893