SUPKOPPAR, ett par snarlika, Johan Fredrik Hollman, Skänninge, 1794 samt 1805.

451358. SUPKOPPAR, ett par snarlika, Johan Fredrik Hollman, Skänninge, 1794 samt 1805.

Höjd 4 cm. Diameter 5,5 cm.

Bruksslitage, gravyr. smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4 cm. Diameter 5,5 cm.

Antal besök: 371