PLAFOND, 1900-talets första hälft.

451278. PLAFOND, 1900-talets första hälft.

Kromat upphäng med råglaskupa. Diameter ca 53,5 cm.

Slitage, nagg. Kupa vinglande. Glas troligen senare eller felmonterat. Takkopp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 499