Mappen ej komplett, saknas 10 st blad.
Litografiska blad med passepartout, 48 x 62 cm.
Rolf Alexanderson (1931 - ), "Början till slutet".
Göran Bäckström (1926 - ), "Fröken M".
Gertrud Dannoff (1921 - ), "Landskap".
Leif Ericson (1927 - ), "Figuration".
Sven-Erik Johansson (1927), "Vegetation".
Acke Jansson (1922 - ), "Pugilisten".
Lennart Landqvist (1925 - ), "Modell".
Ralph Lundqvist (1931 - ), "Tornö".
Roland Reyman (1928 - ), "Två modeller".
Lars-Erik Ström (1929 - ), "Bild".
Bengt Winberg (1932 - ), "Båtskelett".
Visst slitage.
Visst slitage.