BOKSTÖD, ett par, marmor, 1900-tal.

4512765. BOKSTÖD, ett par, marmor, 1900-tal.

Höjd 15 cm
Bredd 10 cm
Djup 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm
Bredd 10 cm
Djup 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 608