KAJ FRANCK. Bestick, 24 delar, "Ideal", Hackman.

4512608. KAJ FRANCK. Bestick, 24 delar, "Ideal", Hackman.

Rostfritt stål.
12 st fiskgaflar, längd ca 18 cm.
12 st fiskknivar, längd ca 19 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rostfritt stål.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Antal besök: 296