BOKHYLLA, Breox, 1900-talets mitt.

451202. BOKHYLLA, Breox, 1900-talets mitt.

Fanerad med teak. Överdel med hyllor. Underdel med ett dörrpar och bakomliggande hyllplan. Längd 85. Bredd 42. Höjd 161 cm.

Slitage. Något fläckad skiva.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Något fläckad skiva.

Nycklar saknas.

Antal besök: 522