TIVOLI AUDIO, TRE DELAR, HENRY KLOSS.

4511959. TIVOLI AUDIO, TRE DELAR, HENRY KLOSS.

Tre delar + fjärrkontroll.
Radio, CD-spelare samt högtalare.
Henry Kloss "Model Two" samt "Model CD".
Storlek: 11,5x13,5x21,5cm samt 11,5x15,5x21,5cm.

Bruks- och ytslitage, repor, gulnad, färgstänk. Radio med en liten skada på högtalargaller samt saknar en fot. Strömsladd saknas, övrig kablage möjligen ej komplett.
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre delar + fjärrkontroll.

Antal besök: 592