4511959. TIVOLI AUDIO, TRE DELAR, HENRY KLOSS.
Tre delar + fjärrkontroll.
Radio, CD-spelare samt högtalare.
Henry Kloss "Model Two" samt "Model CD".
Storlek: 11,5x13,5x21,5cm samt 11,5x15,5x21,5cm.
Bruks- och ytslitage, repor, gulnad, färgstänk. Radio med en liten skada på högtalargaller samt saknar en fot. Strömsladd saknas, övrig kablage möjligen ej komplett.
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Tre delar + fjärrkontroll.