SKÅP, på benställning, 1800-tal.

451194. SKÅP, på benställning, 1800-tal.

Längd 88, djup 48, höjd 188 cm.

Slitage, skador, sprickor, omfattande renoveringar och kompletteringar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 429