REINHOLD JOHANSSON. Motiv från Bergen, olja på duk, signerad och daterad 1923.

451183. REINHOLD JOHANSSON. Motiv från Bergen, olja på duk, signerad och daterad 1923.

68x110 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

68x110 cm.

Antal besök: 2 754