SLAGLÅSGEVÄR, "Potsdam", 1800-tal.

4511730. SLAGLÅSGEVÄR, "Potsdam", 1800-tal.

Låset märkt Potsdam magaz
Oktagonala pipans längd 83cm, totalt 125cm
Kaliber 14,5mm, slätborrad
Laddstake i trä.

Spänner motvilligt. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låset märkt Potsdam magaz
Kaliber 14,5mm, slätborrad
Laddstake i trä.

Spänner motvilligt. Slitage.

Antal besök: 375