SÄNGGAVEL, rotting, 130 x 197 cm, 1900-tal.

4511717. SÄNGGAVEL, rotting, 130 x 197 cm, 1900-tal.

Sänggavel, rotting, 1900-tal.
Höjd ca 130 cm
Bredd ca 197 cm.

Bruksslitage. Endast 1 st del.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sänggavel, rotting, 1900-tal.
Höjd ca 130 cm
Bredd ca 197 cm.

Antal besök: 424