KLAFFBORD, 1900-talets början.

451083. KLAFFBORD, 1900-talets början.

Målat. Bockbordsunderrede.
Längd utan klaffar 118 cm, med klaffar 183 cm,
bredd 88 cm.

Slitage på färg, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målat. Bockbordsunderrede.
bredd 88 cm.

Slitage på färg, märken.

Antal besök: 265