VINGLAS, 4 st, glas, Val St Lambert, signerade.

451061. VINGLAS, 4 st, glas, Val St Lambert, signerade.

Cuppa delvis i tonat violett glas samt slipad dekor. Höjd 22 cm.

Bruksslitage, nedslipning på en fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 048