STOLAR, 4 st. Ek, jugend, 1900-talets första kvartal.

451054. STOLAR, 4 st. Ek, jugend, 1900-talets första kvartal.

Stolar med sits klädd i skinn
Ryggstödets höjd 99,5, sitthöjd 46 cm.

Tre av stolarna instabila, skinnet torrt samt med skador, repor samt slagmärken, ena sitsen med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar med sits klädd i skinn

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 279