BORD, masurbjörk, 1900-tal.

BORD, masurbjörk, 1900-tal.
451047. BORD, masurbjörk, 1900-tal.

Höjd 73 cm
Diameter 115 cm
Total längd 225 cm
2 iläggsskivor medföljer, bredd 55 cm/skiva.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm
Diameter 115 cm
Total längd 225 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 545