SKEPPARKAVAJ / KOFTA, Akryl, Courtell & Lirell, 1960/70-tal. Strl. 36.

451025. SKEPPARKAVAJ / KOFTA, Akryl, Courtell & Lirell, 1960/70-tal. Strl. 36.

Naturvitt. Dubbelknäppt med krage och utanpåliggande fickor.
Rygglängd 72 cm. Märkt stl. D38 snarare modern stl. 36.

Bruksslitage, ytliga noppor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ytliga noppor.

Antal besök: 827