ROBERT HÖGFELDT. AKVARELL/GOUACHE, SIGNERAD.

4510008. ROBERT HÖGFELDT. AKVARELL/GOUACHE, SIGNERAD.

Motiv 28,5 x 23,5 cm
Rammått 45,5 x 40,5 cm.

Robert Högfeldt (1894–1986)

Tema

Konst

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv 28,5 x 23,5 cm
Rammått 45,5 x 40,5 cm.

Robert Högfeldt (1894–1986)

Tema

Konst

Antal besök: 283