SKRIVBORDSSTOL, engelsk-stil, 1900-tal.

450979. SKRIVBORDSSTOL, engelsk-stil, 1900-tal.

Röd skinnklädsel.

Slitage, torkat skinn, en trädkloss saknas på foten. Hjul saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd skinnklädsel.

Antal besök: 2 100