STENARBETEN, 4 st, orientaliska, 2000-tal.

450959. STENARBETEN, 4 st, orientaliska, 2000-tal.

Höjd 13 - 16,5 cm.

Smärre slitage, mindre nagg, elefantfigurin med dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 - 16,5 cm.

Antal besök: 255