CHRISTIAN ERIKSSON. skulptur, gips, signerad.

450952. CHRISTIAN ERIKSSON. skulptur, gips, signerad.

Höjd 17 ,5 cm.

Slitage, nagg.

Christian Eriksson (1858–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 ,5 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 428