SKÅL, flintgods, 1900-tal.

SKÅL, flintgods, 1900-tal.
45094. SKÅL, flintgods, 1900-tal.

Dekor av kräftor. Diam 26 cm.

Senare förstärkt kant. Glasyrkrackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av kräftor. Diam 26 cm.

Antal besök: 823