SÄNGGAVLAR, gustaviansk stil, 1900-tal.

450913. SÄNGGAVLAR, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitmålad. Dekor med bl.a girland, fleuron och pinjekottar.
Längd 94 cm, höjd 105/80 cm.

Färgsläpp, lagning och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 94 cm, höjd 105/80 cm.

Antal besök: 381