Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ROLAND K NILSSON. Stilleben, olja på duk, signerad.
450851. ROLAND K NILSSON. Stilleben, olja på duk, signerad.
43,5 x 35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
43,5 x 35 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 576