ALLMOGE, 3 delar, trä, 1800-tal.

450817. ALLMOGE, 3 delar, trä, 1800-tal.

Stop. Skålar, 2 st, höjd ca. 7-23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skålar med sprickor. Stop med lagning på handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 298