LJUSKRONA, Erik Höglund, 1900-talets andra hälft. Höjd ca 41 cm.

450802. LJUSKRONA, Erik Höglund, 1900-talets andra hälft. Höjd ca 41 cm.

Stomme av smide. Behängd med prismor. Sex ljuspunkter. Diameter ca 49 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 486