HERRARMBANDSUR 3 st, doublé, Certina, Loise Philippe.

450792. HERRARMBANDSUR 3 st, doublé, Certina, Loise Philippe.

Armbandsur Certina New Art, automatiskt urverk, kvadratisk boett, förgylld, 31 mm, 1960-tal.
Armbandsur, Certina Quartz, förgylld boett, diameter 34 mm

Armbandsur, Louise Philippe, quartz, förgylld boett, 36 mm.

Bruksslitage, alla klockor fungerar vid testtillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 457