450792. HERRARMBANDSUR 3 st, doublé, Certina, Loise Philippe.
Armbandsur Certina New Art, automatiskt urverk, kvadratisk boett, förgylld, 31 mm, 1960-tal.
Armbandsur, Certina Quartz, förgylld boett, diameter 34 mm
Armbandsur, Louise Philippe, quartz, förgylld boett, 36 mm.
Bruksslitage, alla klockor fungerar vid testtillfället.