KÖKSKÅP, 1950-tal.

450769. KÖKSKÅP, 1950-tal.

Vit stomme av trä, gula dragluckor. 3 hyllplan.
Längd 90 cm, bredd 21-34 cm, höjd 72 cm.

Märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
450769. KÖKSKÅP, 1950-tal.

Märken och slitage.

Antal besök: 388