STOLAR, 9 stycken, mahogny/björk, 1900-talets första hälft.

450723. STOLAR, 9 stycken, mahogny/björk, 1900-talets första hälft.

3 par samt 3 udda.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 par samt 3 udda.

Bruksslitage.

Antal besök: 621