BOKSSKÅPSDEL, 1900-talets mitt.

450707. BOKSSKÅPSDEL, 1900-talets mitt.

Björk. Ett glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan. Längd 106. Bredd 50. Höjd 120 cm.

Slitage. Fanerskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Fanerskador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 319