LEKSAKER, 2 st, plåt, 1900-talets mitt.

450694. LEKSAKER, 2 st, plåt, 1900-talets mitt.

Ade- Ånglokomobil,svensk tillverkning. Höjd 15cm.
Stridsvagn,GAMA, made in US zone germany. Längd 16 cm.
Originalkartonger medföljer.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalkartonger medföljer.

Antal besök: 430