SALONGSGRUPP, 5 delar, Gustaviansk stil. 1900-tal.

450680. SALONGSGRUPP, 5 delar, Gustaviansk stil. 1900-tal.

Rikt skuren förgylld samt bronserad dekor. 4 stolar, bord i rund form med stenskiva. Bord, diameter 90, höjd 72 cm.

Bruks/åldersslitage, smärre skador på bordskant, detaljer saknas, märken, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 587