FÅTÖLJER, ett par, Chippendale-stil, 1920/30-tal.

450659. FÅTÖLJER, ett par, Chippendale-stil, 1920/30-tal.

Höjd 79 cm
Bredd 67 cm.

Smärre slitage, repor & mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79 cm
Bredd 67 cm.

Antal besök: 1 313