TAKKRONA, mässing, med prismor, totalhöjd ca 47 cm, 1900-tal.

450627. TAKKRONA, mässing, med prismor, totalhöjd ca 47 cm, 1900-tal.

Fyra ljuspunkter. Två lösa prismor medföljer.
Diameter 30 cm.

Bruksslitage, prismor ej genomgångna, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm.

Antal besök: 296