MATTA, Ersari gul, 226 x 307, 1900-tal.

450624. MATTA, Ersari gul, 226 x 307, 1900-tal.

226 x 307.

Bruksslitage, märke, punktslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

226 x 307.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 465